Praca z dziecmi

Praca z dziecmi

Skończyłeś wywiad i co teraz? Czy list z podziękowaniami po rozmowie konieczne? Tak, to na pewno jest. Wymagało to krok jest niezbędny do wyjazdu na długo w pamięci na widowni i jest skutecznym narzędziem do potwierdzenia was, potencjalny kandydat, jak osoba na to stanowisko. Tylko dlatego, że rozmowa jest skończona nie oznacza, że ??praca jest wykonywana. Pisanie Dziekujemy nas po wywiadzie jest kolejnym wydarzeniem w kwalifikacjach do pozycji.

Najczęstszym pytaniem na ten temat brzmi: „Kto dostaje Podziękowaniem po rozmowie?” Każdy rolę w procesie powinien zobaczyć swoje uznanie w takiej czy innej formie. Jeśli nie było panel ankieterów, upewnij się zebrać wizytówkę z każdym, kogo spotkał się z. Jeżeli nie jesteś pewien pisowni lub tytuł każdej osoby, działają prawidłowo. Zadzwoń do firmy, przedstaw się do recepcji i wyjaśnić, że niedawno wywiad i chciałbym potwierdzić pisownię nazwisk i tytułów każdej osoby, z którą spotkał się z. Recepcjonistki zwykle okazać bardzo pomocne w dostarczaniu tego typu informacji. Na marginesie, upewnij się wysłać kilka wdzięczność jego / jej drogę, jak również. Nigdy nie wiadomo, jak duży wpływ ma ta osoba i chcesz rozwijać się wielu sojuszników, jak to możliwe w ramach organizacji.

Praca z dziecmi

Jaka jest właściwa protokół do wysyłania ich na zewnątrz? „Dziękujemy List po wywiadzie” musi być wysłane w ciągu 24 godzin. Szybki czas realizacji demonstruje swoją podwyższonym poziomie zainteresowania pozycji i profesjonalizm. Chociaż można wysyłać je za pośrednictwem zwykłej poczty, moja propozycja jest spadek je osobiście. W ten sposób można wyeliminować ryzyko ich nie osiągając swój cel i daje możliwość Ci właściwie podziękować recepcjonistka dla jego / jej czas w dostarczaniu informacji do ciebie przez telefon. Można zakupić małą kartę upominkową do lokalnej kawiarni lub coś mały, ale miło, aby pokazać swoje uznanie i rozwijania tych stosunków. Jeśli masz pracę, podjęli natychmiastową przyjaciela. Jeśli pozycja ta zdarza się, aby przejść do kogoś innego, trzeba jeszcze ciepły kontakt wewnętrznie do obserwacji, jeżeli inna pozycja objawia się w dół drogi.

Jako osoba poszukująca pracy, nie można sobie pozwolić na ignorowanie „dziękuję litery po wywiadzie” krok. Napisano uważnie, jest to praktyczne narzędzie, aby utrzymać swoją pozycję „Top of Mind” z punktu widzenia pracodawcy. Tworzy trwałe pozytywne wrażenie Ciebie jako potencjalnego kandydata i może przechylić szalę na swoją korzyść. Chcesz każdą przewagę można dostać i to jest łatwo przegapić. Przejąć inicjatywę.

– autor artykułu