Jak wybrac odpowiednia prace

Jak wybrac odpowiednia prace

1: wiedzieć, dlaczego wyjeżdża

Czy przerósł swoją pracę, postanowił chcesz specjalizować się w nowym obszarze lub masz miał wypaść z kolegą lub czuć dotknięty, ponieważ zostały przekazane przy awansach. To może pomóc, aby rozmawiać przez powodów na to z obiektywnego outsidera, aby upewnić się, że te same rzeczy nie udać ponownie.

2: Nie należy rzucić na kaprysem

Przemyśl to. Upewnij się, dowiedzieć się wszystkiego na temat nowej firmy i lokalizacji. Trawa nie zawsze jest bardziej zielona, ??a gdy masz już, że to mało prawdopodobne, będzie można wrócić. Ludzie mogą czuć się gorzej wtedy, gdy nowa praca nie wywiązują się ze swoich nierealistycznych oczekiwań.

3: Nie zrezygnować bez pracy, aby przejść do

Wiele osób rezygnuje bez pracy, aby przejść dalej czują się niespełnione i myślę, że to się zmieni w nowej pracy. To może, ale o wiele trudniej jest znaleźć pracę, kiedy nie pracują, a firmy mogą wyświetlać się podejrzanie i pomyśleć można również zrezygnować z kaprysu z nich.

Jak wybrac odpowiednia prace

4: Zastanów się, co chcesz

Wykracza poza zadania myśleć o swojej idealnej pracy i osobistego środowiska, a ile pieniędzy trzeba do wybranego stylu życia. Niektórzy specjaliści przejmie zadania niskiego poziomu myślenia będą szczęśliwsi bez presji poprzedniej pracy. Jednakże, odpowiedzialność za mało pracy lub przy pracy na roli menial z niewielkim autonomii tworzy inny rodzaj stresu.

5: Nie grożą zostawić, jeśli nie myśli.

Możesz być oferowane więcej pieniędzy, albo ofertę z samochodu służbowego, ale może po prostu chciał być dobrze na przyszłość.

6: Nie wolno zakładać.

Nie należy zakładać, będzie łatwo dostać pracę w nowym obszarze. Sytuacja może być trudniejsza, nie może być już przesyt księgowych, menedżerów marketingu itp w nowym mieście, a pracodawcy Nienawidzę ludzi, którzy po prostu rzucić pracę.

– autor artykułu