Jakich ogloszen unikac

Jakich ogloszen unikac

„Prowadzenie działalności gospodarczej bez reklamy jest jak mruga do dziewczyny w ciemności. Wiesz, co robisz, ale nikt inny nie robi.” – Stuart H. Britt

Reklama może być łatwo opisane jako równe części sztuki i nauki. Sztuka w istocie, że musi to być atrakcyjne dla zamierzonej grupy docelowej i nauki w sposób kierowanej powiedział publiczności.http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php Podczas gdy wiele organizacji posiada tysiące, jeśli nie miliony, dolarów wydać na reklamę, małych i średnich przedsiębiorstw wciąż może skutecznie reklamować.

Każdy z nas, to wierzyć lub nie, jest ekspertem reklamowych w naszym własnym prawie. Donoszono, że jesteśmy narażeni na setki reklam w naszym codziennym życiu. Więc w tym roku wydać mniej na reklamę i uzyskać takie same lub nawet lepsze rezultaty! Oto kilka pomysłów na dobry początek:

Nie są zbyt duże. Może nie trzeba w pełnym kolorze reklamy prasowe lub animowane reklamy online. Spróbuj dwu- kolor lub czarno-białe reklamy drukowanej i przetestować szybkość reakcji. Istnieją pewne wskazania, że ??ludzie będą zwracać większą uwagę na reklamy mniej kolorów, ponieważ jest poza normą.

Jakich ogloszen unikac

Czekaj do ostatniej chwili, aby złożyć zamówienie reklamy. Sprzedawców reklamowe będą bardziej skłonni do spadku cen w celu zaspokojenia ich kwot.

W przypadku reklamy drukowanej, popytu, że masz stronę prawą w przedniej części publikacji. Badania pokazują, obszar ten może generować dwa razy wyniki w postaci strony lewej do tyłu.

Unikać reklamy w miejscach zdominowanych przez konkurentów. Jeśli konkurować z podobnymi firmami, będzie z natury przyciągają mniejszy procent potencjalnych klientów.

Jakich ogloszen unikac

Proste zdrowy rozsądek i poziomu głowy często może być najlepszym narzędziem reklamodawcy w osiągnięciu docelowej. Przestrzegając tych prostych taktyk firmy mogą pomóc zmniejszyć swoje wydatki na reklamę przy jednoczesnym utrzymaniu lub zwiększeniu zamierzonych rezultatów marketingowych.

http://www.FirstStarCapital.com – Brad Harmon, CLP

Brad Harmon, CLP, jest założycielem i prezesem First Star Capital. First Star Capital jest uznaną firmą, która sfinansowała tysiące różnych firm na terenie całego kraju i finansowała setki milionów dolarów wartości sprzętu kapitałowym. Są one niezależne pożyczkodawcy handlowych ze szczególnym uwzględnieniem specjalnych w finansowaniu sprzętu i leasing. First Star Capital jest bezpośrednim kredytodawcy z możliwością szybkiego i efektywnego finansowania nowych żądań finansowych pomiędzy $ 10.000 $ +10.000.000.

– autor artykułu