Jak szukac pracy w sieci

Jak szukac pracy w sieci

Zbuduj swoje umiejętności miękkich Dla kariery i sukcesu Job Hunting

Wszyscy pracowali z lub osób, które wiedzą, chociaż specjaliści w wielu technicznych aspektów ich kariery, ich umiejętności miękkie nie dotrzymają kroku ich osiągnięć technicznych.

Dzięki umiejętności miękkich mówimy o komunikacji zarówno w mowie i piśmie, pracy zespołowej, zarządzania czasem, umiejętności przywódczych i po prostu ogólnej likeability. Co więcej, te cechy i zachowania są starannie uważane przez wielu pracodawców w procesie rekrutacji.

Wiele może mieć wszystkie wykształcenie wymagane do kariery, ale mają problemy z uzyskaniem wraz z innymi, mają pomysły, które donikąd, ponieważ mają trudności z ich sprzedaży, są one późno się prace krytyczne zrobione, ich kariera pójdzie nigdzie, a jeśli z pracy może mieć wydłużony okres między zadaniami.

Z wielu wykwalifikowanych osób konkurujących o ograniczonych ofert pracy, jak pokazać swoje umiejętności miękkich jest krytyczna dla powodzenia Poszukiwanie pracy i mobilności zawodowej.

Podejmują ważne pierwsze wrażenie

Wszystko zaczyna się od pierwszego wrażenia. Twoja pierwsza okazja, aby zaprezentować się to za pośrednictwem listu motywacyjnego i CV. Jak te dokumenty pokazują jesteś specjalistom w tej dziedzinie umiejętności miękkich przejść aż w uzyskaniu pierwszego wywiadu i możliwości w tworzeniu korzystnego wrażenia drugą szanse.

Twoim zadaniem jest przedstawić sobie, że masz pożądany miękki zestaw umiejętności w was kontaktów z potencjalnym pracodawcą.

Sześć wskazówek, aby pokazać swoje umiejętności miękkich

Oto sześć wskazówek, które pomogą Ci uniknąć ciebie pracy materiały myśliwskie spadające na dole stosu.

1. Każdy list motywacyjny i złożenie CV powinny być indywidualnie zaprojektowane i opracowane, aby zaspokoić potrzeby pracodawcy.

– autor artykułu