Jak przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej

Jak przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej

Użyj słów kluczowych i upewnij się, że używasz ich konsekwentnie. Jeśli szukasz na stanowisko Sales Manager i były kierownik sprzedaży; Sales Manager włączyć do swoich obecnych i poprzednich tytułów pozycyjnych. Umieścić go w swoim podsumowaniu, jak również. Gdy rekruter idzie szukając Sales Manager chcesz, aby pokazać się na szczycie listy. Nie należy umieszczać menedżera sprzedaży dla jednego wpisu, kierownik sprzedaży w drugim, a coś innego dla trzeciego; Bądź konsekwentny!

Rekruterów i menedżerów zatrudniania szukają LinkedIn codziennie. Chcesz znaleźć! Także chcą opowiedzieć swoją historię, tak że te rekruterów i menedżerów zatrudniania prowadzą was. Postawcie się w fotelu kierowcy.

http://harmoniasmakow.pl/sosy-orientalne

Uzyskać wiele połączeń. Jeśli ktoś zaprasza do podłączenia; ZRÓB TO! Nie jest to, że masz zamiar muszą stworzyć pewne świetne relacje z tych osób, ale rozszerza swoją strefę wpływów dla wyszukiwań. Im więcej ludzi połączyć się z większej liczby połączeń drugiego poziomu będziesz mieć. Im większa sieć, tym większa Twoja sieć stanie się jednym z wyników wyszukiwania. Nigdy nie wiadomo, z której połączenie następną okazją będzie się rozwijać.

Jak przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej

Dołącz do grup, które są istotne, gdzie ludzie, które można wynająć, spędzać czas. Nie spędzić czas, gdzie ludzie są wszyscy twoi rówieśnicy lub podwładni. Bądź drapieżnych w tym procesie. Jeśli znasz kogoś, kto wynajmuje dla pozycji dowiedzieć się, jakie grupy, że jednostka jest i tam; natychmiast!

LinkedIn działa tylko dla tych, którzy pracują na to! Musisz być kompleksowe i proaktywne.

andrzejburak.com.pl
– autor artykułu