Czy mozna dostac prace przez portale spolecznosciowe

Czy mozna dostac prace przez portale spolecznosciowe

Risky Business – Zadawanie Connection Wyślij CV w imieniu osoby poszukującej pracę

Czy to ryzykowne złożyć CV do kogoś, kogo znamy z kimś, kogo nie znasz. Duh! Oczywiście, że jest ryzykowne, ale to nie znaczy, że kandydat nie jest opłacalne. Nie, to po prostu oznacza, że ??osoba wezwana do przedłożenia nie jest pewny. Jednak są rzeczy, poszukujący pracy mogą zrobić, aby przezwyciężyć wahania.CTPB

www.korty-familygarden.pl

LinkedIn nie jest najlepszym do tego, co jest w zasadzie w ciemno odpowiedź na ofertę pracy. Mówisz o posiadanie kogoś przedstawić swoje CV, a ty nie znasz osoby. Inna perspektywa pyta, kogo nie znasz, aby zaprezentować swoje CV; skąd wiesz, jaki jest związek między tą osobą a swój cel. Może to być równie ryzykowne.

W rzeczywistości należy przeczytać mój artykuł na ezine Networking polecone i zaleceń żeby uzyskać więcej informacji na temat pytań, jeśli żąda skierowania, poproszony o skierowanie lub są celem skierowania.

LinkedIn oferuje wiele narzędzi dla osób poszukujących pracy poza procesem uzyskania skierowania.

Oto rzeczy, poszukujący pracy powinni robić, aby udowodnić swoją wiarygodność, niezawodność i zaufanie.

Uzyskaj skierowania z poprzednich kierowników i menedżerów, współpracowników i podwładnych. Chcesz te pochodzące ze wszystkich swoich wcześniejszych doświadczeń, tak aby opowiedzieć spełnienia.

Odnośniki i zalecenia powinny mieć do nich mięso. Nie daj się „Tom jest świetnym facetem i nie zawaham się go zatrudnić i pracować z nim w przyszłości.” To brednie! Co zrobić i jak Tom Tom nie przyczyniają; to jest to, czego potrzebujesz w dobrej rekomendacji i chcesz te uwagi w całym doświadczenie zawodowe. Jeśli nie można dostać to, zapomnij!

Uzupełnij swój profil, niech opowiedzieć swoją historię. Nie ukrywaj rzeczy, nie zostawiaj rzeczy sprawiają, że rozmawiać i pracować dla Ciebie.

– autor artykułu